Pozice kovodělník v obci Jičín. Vyhledáno 7 nových nabídek v této lokalitě.

POMOCNÝ STAVEBNÍ DĚLNÍK / DĚLNICE

  • BUD-OIFEST s.r.o.
  • CZ okres Jičín; Královéhradecký kraj Dřevěnice, Královéhradecký kraj , ,
  • před 11 dny

Požadujeme manuální zručnost.chut pracovat,řidičský prukaz sk.B. Pozice vhodná i pro občany EU a cizince na zaměstnaneckou kartu.

cz.jooble.org

Montážní dělník/dělnice m/ž/o

  • Bolta Werke
  • , Brno,
  • před 18 dny

7. 5. 2024 Co Vás čeká:Kompletace plastových dílů a vizuální kontrola kvality výrobků pro automobilový průmysl.Práce v klidném a čistém prostředí.Ze začátku se domluvíme na roční spolupráci, když se vzájemně lépe poznáme a spolupráce bude vyhovující, je na ...

cz.talent.com

Montážní a manipulační dělník/ce - vyhrazeno pro OZP

  • Filipa LOGISTIKA, s.r.o.
  • CZ okres Jičín; Královéhradecký kraj Lázně Bělohrad, Královéhradecký kraj , ,
  • před 7 dny

Požadujeme - hledáme především uchazeče, kteří se rádi učí novým věcem - schopnost pracovat systematicky, pečlivost, zručnost, samostatnost a spolehlivost - vyhrazeno pro OZP - nutná fyzická zdatnost Nabízíme - přátelský kolektiv - 5 týdnů dovolené - smě ...

Strojník / Řidič / Stavební dělník- Dopravní stavby - Brno a okolí

  • Strabag a.s.
  • , Brno,
  • před 26 dny

Aufgaben Práce v oboru inženýrského a dopravního stavitelstvíObsluha stavebních strojůManuální činnostiTýmová spolupráceObsluha malé mechanizaceMísto nasazení: Brno a okolí Qualifikationen SOU s výučním listemPraxe v oboru výhodouOchota učit se novým vě ...

Top