Práce v oboru Zámečník v obci Jihlava. Vyhledáno 5 nových nabídek v této lokalitě.

STROJNÍ ZÁMEČNÍK | 13. MZDA | TELČSKO

  • Grafton Recruitment
  • , Telč,
  • před 8 dny

Job description Máte vzdělání strojního zaměření? Jste zkušenými obráběči kovů a jejich oprava pro Vás není problém?Máme pozici přímo pro Vás! Na Telčsku hledáme kolegu na STROJNÍ ÚDRŽBU.Co bude Vašimi úkoly:středně složité a složité opravy strojů, montážních linek, lisů apod.demontáže a opravy výše...

cz.talent.com

Údržbáři - zámečníci

  • Zoologická zahrada Jihlava, příspěvková organizace
  • CZ okres Jihlava; Kraj Vysočina Jihlava , ,
  • před 10 dny

  smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou První kontakt telefoniicky nebo e-mailem.

cz.jooble.org

Zámečník

  • Stanislav Řehoř
  • CZ okres Jihlava; Kraj Vysočina Luka nad Jihlavou, Kraj Vysočina , ,

Řidičský průkaz E výhodou První kontakt telefonicky nebo e-mailem. Společnost Stanislav Řehoř hledá vhodného kandidáta na pozici Zámečník.

Montér/zámečník / Obsluha zařízení na zpracování kovů

  • Strojírny Podzimek, s.r.o.
  • CZ okres Jihlava; Kraj Vysočina Třešť, Kraj Vysočina , ,

Náplň práce: řezání, vrtání, broušení, montování, natíráníkonkrétně se jedná o výrobu a montáž strojních zařízení kamenoprůmyslu, vodního hospodářstí a výrobu pásových dopravníkůmožnost i nástupu na pozici pomocného svářeče s následným zajištěním svářečského průkazu CO2 Nabízíme: - příspěvky na pe...

Údržbáři - zámečníci / Provozní zámečníci, údržbáři

  • před 14 dny

smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou První kontakt telefoniicky nebo e-mailem. Požadujeme: požadované zkušenosti a praxe: Řidičský průkaz, Řidičský průkaz sk. B, výhodu sk. C, Obsluha stavebních strojů, obsluha stavebních strojů výhodou, Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb....

Top