Práce v oboru Sommelier v obci Pardubice. Vyhledáno 5 nových nabídek v této lokalitě.

Pomocný sommelier

  • FIELD restaurant
  • CZ Praha Praha 1 , ,
  • před 15 hodinami

Info: Pro restauraci Field Radka Kašpárka, oceněnou hvězdou v průvodci Michelin, hledáme šikovného kolegu na pozici pomocný sommelier.  Nabízíme Ti místo v kolektivu lidí, pro které není práce jen prací, ale i zábavou. Ve Fieldu se setkáš se špičkovou moderní gastronomií, ale nemusíš se bát, vše...

cz.jooble.org

SIGNORVINO – Prodejní asistent/ka vína/sommeliér

  • Signorvino
  • Praha

Náplň práce - Perfektně odprezentovat nabídku vína Signorvina a doporučit zákazníkovi to pravé - Zajistit aby pro zákazníka byla návštěva Signorvina příjemným zážitkem a rád se k nám znovu vrátil. - Vzdělávat se o víně. Požadujeme - Někoho, kdo má představu, jak poskytnout skvělý zákaznický servis -...

gastrojobs.cz

SIGNORVINO - Prodejní asistent/ka vína/sommeliér

  • CZ Praha Praha , ,

Náplň práce: - Perfektně odprezentovat nabídku vína Signorvina a doporučit zákazníkovi to pravé - Zajistit aby pro zákazníka byla návštěva Signorvina příjemným zážitkem a rád se k nám znovu vrátil. - Vzdělávat se o víně. Požadujeme: - Někoho, kdo má představu, jak poskytnout skvělý zákaznický

Sommelier - Wine bar vedoucí

  • Hotel KINGS COURT
  • Praha 1
  • před 9 dny

Na hlavní pracovní poměr hledáme člověka, který bude mít na starosti projekt našeho wine baru v centru Prahy. Hledáme člověka se širokými znalostmi vín, schopnostmi vést menší kolektiv a s citem pro skvělý servis Náplň práce Vdení pobočky školení personálu Nápomoc při inventůrách  Obsluha hostů Zodp...

Top