Práce v oboru Výrobce v obci Přerov. Vyhledáno 5 nových nabídek v této lokalitě.

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

  • Ing. Petr Gross s.r.o.
  • CZ okres Přerov; Olomoucký kraj Milotice nad Bečvou, Olomoucký kraj , ,
  • včera

Svozová doprava (Přerov-Lipník nad Bečvou- Hranice-Bělotín- Milotice nad Bečvou); 12ti hodinové směny v systému krátký a dlouhý týden. Náplň práce: odebírání, opracování, kontrola a balení plastových dílců Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected]; - telefoni...

cz.jooble.org

Lakýrníci/ce a natěrači dřevěných výrobků / Lakýrníci a natěrači dřevěných výrobků

  • Povrchové úpravy Skácel s.r.o.
  • CZ okres Přerov; Olomoucký kraj Paršovice, Olomoucký kraj , ,
  • včera

Jedná se o lakování nábytkových dílců a nábytkových dvířek. Požadujeme: minimální požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen) Nabízíme: mzda (plat): 29 000 Kč až 32 000 Kč typ pracovního úvazku: HPP směny: dvousměnný provoz datum nástupu: 22. 04. 2024 Další důležité informace o nabídce práce...

Sýrař/sýrařka / Výrobci sýrů

  • SYRMEX spol. s r.o.
  • CZ okres Přerov; Olomoucký kraj Osek nad Bečvou, Olomoucký kraj , ,
  • před 9 dny

Náplň práce: zpracování syřeniny na polotovar přes pařící stroj, válce, solení polotovaru, zpracování polotovaru na hotový produkt, balení, následný úklid. Požadujeme: ochotu pracovat, zodpovědnost, kvalitní výrobu, dodržování technologických postupů, pečlivost a vytrvalost, manuální zručnost

BALENÍ VÝROBKŮ

  • VÁHALA a spol. s r.o. výroba a prodej masných a lahůdkářských výrobků
  • CZ okres Přerov; Olomoucký kraj Hustopeče nad Bečvou, Olomoucký kraj , ,

Rodinná společnost VÁHALA a spol. s r. o. vyrábějící masné a lahůdkářské výrobky již od roku 1933 hledá posily do nové výrobní haly: BALENÍ VÝROBKŮ Náplň práce: balení masných výrobků a činnosti s tím související práce na hlavní pracovní poměr dvousměnný provoz (ranní a odpolední) Požadujeme: ...

Top