Pozice junior marketing specialist v obci Rožnov pod Radhoštěm. Vyhledáno 6 nových nabídek v této lokalitě.

Konstruktér strojní junior

  • STROZA s.r.o.
  • CZ okres Vsetín; Zlínský kraj Rožnov pod Radhoštěm , ,
  • před 22 hodinami

Náplň práce: - návrh a konstrukce jednoúčelových strojů a zařízení pro různá průmyslová odvětví - tvorba technického návrhu s využitím širokého spektra technologií a technických řešení - tvorba 3D modelů, 2D výkresů a technické dokumentace stroje a zař ...

cz.jooble.org

Programátor průmyslových robotů a kamerových systémů / Programátoři počítačových aplikací specialisté

Náplň práce: návrh a programování robotů a kamerových inspekcínavádění a kalibrace robotů pomocí kamerových systémůtestování a ověřování proveditelnosti požadavků zákazníkanávrh hardwaru pro požadované aplikace, úzká spolupráce s programátory a ...

Odborný ekonom v energetice / Specialisté v oblasti podnikové ekonomie

  • ENERGOAQUA, a.s.
  • před 21 hodinami

Nástup mmožný IHNED. POŽADUJEME: VŠ ekonomického zaměření (obor ekonomika podniku, apod.)znalost daňových zákonůpraxe v oboru výhodou NÁPLŇ PRÁCE: zpracování podkladů měsíční a roční fakturacepříprava ročních, čtvrtletních plánů hospodaření společnosti a ...

Top