Práce v oboru Výuka a Vzdělávání v obci Třebíč. Vyhledáno 7 nových nabídek v této lokalitě.

Sales Agents - Distributors - Importers for Tiles

  • RO International
  • CZ Z domova Z domova , ,
  • před 11 hodinami

Sales agents / Distributors / Importers for Tiles and Quartz: B2B Business for all over world! Ro international was established in year 2011 and his head office in India. The company operates internationally. We export tiles, quartz and engineered marbles worldwide. The company exports its product...

cz.jooble.org

Administrátor

  • JaroNet - services s.r.o.
  • CZ okres Třebíč; Kraj Vysočina Jaroměřice nad Rokytnou, Kraj Vysočina , ,

Správa páteřních linek a klientských přípojek, praxe v oboru výhodou, znalost výpočetní techniky První kontak e-mailem: [email protected] Požadujeme: Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Technolog výroby / Strojírenští technici technologové, normovači

  • VIA ALTA a. s.
  • CZ okres Třebíč; Kraj Vysočina Okříšky, Kraj Vysočina , ,

Popis pozice: konzultace výroby s konstruktérem,vedení malého množství pracovníků na dílně,rozdělování a dohlížení na práci,spolupráce při montážních i mimo firmu,kovoobráběcí a zámečnické práce,kontrola výroby,vhodné pro absolventy. Požadujeme: ÚSO/SŠ technického či strojního zaměření,orientace v...

Office manager/Asistent(ka) ředitele v mateřské škole pro Prahu

  • Mateřská škola Pididomek Mladá Boleslav z.s.
  • CZ Praha 1; Praha Nové Město, Praha , ,

Benefity Závodní stravování Mobilní telefon Možnost si napracovat hodiny Vzdělávací kurzy, školení Firemní akce Dovolená 5 týdnů Bonusy/prémie Příspěvek na vzdělání Možnost studijního volna Příspěvek na sport/kulturu/volný čas Kafetérie Firemní školka

Administrátor/ka Senior

  • Dobrá rodina o.p.s.
  • před 2 dny

Benefity Mobilní telefon Vzdělávací kurzy, školení Individuální rozvržení pracovní doby Bonusy/prémie Dovolená 5 týdnů Flexibilní začátek/konec pracovní doby Notebook Vlastní organizace náplně práce

ADMINISTRÁTOR/KA

  • před 9 dny

Správa páteřních linek a klientských přípojek, praxe v oboru výhodou, znalost výpočetní techniky První kontak e-mailem: [email protected]

SAP SPECIALISTA | POLŠTINA

  • Grafton Recruitment
  • , Třebíč,

Job description Umíš pracovat v programu SAP?Ovládáš polštinu a nemáš problém v ní komunikovat?Baví tě komunikace a práce s lidmi?Nabízíme ti pozici SAP SPECIALISTA a k tomu home office.Co ty na to?Tvým úkolem bude:analyzovat potřeby klientů a navrhovat efektivní SAP řešeníimplementovat, konfigurova...

cz.talent.com
Top