Práce v oboru operátor stroje na odstraňování sněhu v obci Vsetín. Vyhledáno 4 nových nabídek v této lokalitě.

Obsluha žehlících strojů / Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách

  • Prádelna Valašské Meziříčí a.s.
  • CZ okres Vsetín; Zlínský kraj Valašské Meziříčí , ,
  • před 10 dny

POŽADUJEME: vhodné pro fyzicky zdatnější osoby - práce ve stoje, zátěž teplem, vhodnější spíše pro ženy. NABÍZÍME: pouze ranní směnu 5:30 - 14:00, příspěvek na stravování, penzijní připojištění. PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 777 767 926 mezi 6 - 14 hod nebo na emailovou adresu: ucetni@pradel...

cz.jooble.org

Obsluha zemních a příbuzných strojů * / Obsluha zemních a příbuzných strojů

  • Martin Urban
  • CZ okres Vsetín; Zlínský kraj Lhota u Vsetína, Zlínský kraj , ,

OBSLUHA ZEMNÍCH A PŘÍBUZNÝCH STROJŮ * První kontakt: telefonicky v době 7:00 - 15:00 h. na čísle: 731 939 755 nebo e-mailem na: [email protected] Požadujeme: minimální požadované vzdělání: Základní + praktická škola Nabízíme: mzda (plat): od 25 600 Kč typ pracovního úvazku: HPP směny: jed...

Mechanici šicích strojů

  • LIPOELASTIC a.s.

NÁPLŇ PRÁCE: seřizování, oprava a údržba šicích strojů a ostatních strojů používaných v textilní výrobě. Manipulace s výrobními matriály, kontrola, doplňovaní materiálů na výrobu. POŽADUJEME: vyučen v oboru / pokud není vyučen v oboru, požadujeme vzdělání v oboru strojní případně elektro, práce na

Obsluha plničky, obsluha balícího stroje

  • WERA NOVA s.r.o.
  • CZ okres Bruntál; Moravskoslezský kraj Hošťálkovy, Moravskoslezský kraj , ,
  • před 14 dny

Praxe v potravinářství vítaná. Zaměstnanecké výhody: zaměstnanecké benefity, stravné, příplatky za odpolední, noční, víkendy, Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím stručný životopis, kde nesmí chybět kontaktní údaj uchazeče na e-mail: [email protected], popřípadě donést životopis osobně na adre...

Top