Práce v oboru Elektrikář v obci Žďár nad Sázavou. Vyhledáno 2 nových nabídek v této lokalitě.

*Elektrikář/ka / Stavební a provozní elektrikáři

  • Zemědělské družstvo Velká Losenice
  • CZ okres Žďár nad Sázavou; Kraj Vysočina Velká Losenice, Kraj Vysočina , ,
  • včera

Požadujeme: minimální požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen) Nabízíme: mzda (plat): od 140 Kč / hod. typ pracovního úvazku: HPP směny: jednosměnný provoz datum nástupu: 23. 04. 2024 Další důležité informace o nabídce práce: počet volných pracovních míst: 1 datum zveřejnění nabídky práce:

cz.jooble.org

*Elektrikář / Stavební a provozní elektrikáři

  • PKS stavby a.s.
  • CZ okres Žďár nad Sázavou; Kraj Vysočina Žďár nad Sázavou , ,
  • včera

Náplň práce: * práce v oboru elektro silnoproud a slaboproud na zajímavých zakázkách Požadujeme: vyučení v oboru elektropraxe v oboru výhodouplatné osvědčení vyhlášky 50, §6 není podmínkou (možnost získání osvědčení po nástupu)platný řidičský průkaz skupiny B Co nabízíme: získáte stabilní práci

Top