Pozice manipulant materiálový v obci Cheb. Vyhledáno 6 nových nabídek v této lokalitě.

Skladník - interní manipulant

  • Etimex Technical Components
  • , Hranice,
  • před 7 dny

Skladník - interní manipulant Skladník - interní manipulant Díky našim výrobkům ... kolegu na pozici  Skladník – interní manipulant Náplň práce: zásobování pracovišť materiálem, ...

cz.talent.com

Skladník - manipulant

  • Wolf-Intex s.r.o.
  • CZ okres Pelhřimov; Kraj Vysočina Pelhřimov , ,
  • včera

Fyzicky náročnější práce - nošení těžkých břemen, není vhodné pro ženy. Práce ve třísměnném provozu.

cz.jooble.org

  • včera

Fyzicky náročnější práce - nošení těžkých břemen, není vhodné pro ženy. Práce ve třísměnném provozu. pracovní poměr od: 01.06.2024, mzda: 27000 - 28000 Obor činnosti: Logistika a doprava nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: ZŠ

Manipulant / Manipulační dělníci ve výrobě

  • HOEKO - Automotive s.r.o.
  • CZ okres Pelhřimov; Kraj Vysočina Jiřice, Kraj Vysočina , ,
  • před 14 dny

Náplň práce: příprava materiálu dle plánu výroby, obsluha sušiček granulátu, příprava vstřikolisů při změnách materiálu ve spolupráci se seřizovači, dodržování standardních postupů práce, udržování pořádku na pracovišti. Požadujeme: důslednost, pečlivost, ...

Top