Práce v oboru Výuka a Vzdělávání v obci Hradec Králové. Vyhledáno 4 nových nabídek v této lokalitě.

Office manager/Asistent(ka) ředitele v mateřské škole pro Prahu

  • Mateřská škola Pididomek Mladá Boleslav z.s.
  • CZ Praha 1; Praha Nové Město, Praha , ,
  • před 23 hodinami

Benefity Závodní stravování Mobilní telefon Možnost si napracovat hodiny Vzdělávací kurzy, školení Firemní akce Dovolená 5 týdnů Bonusy/prémie Příspěvek na vzdělání Možnost studijního volna Příspěvek na sport/kulturu/volný čas Kafetérie Firemní školka

cz.jooble.org

UČITEL / UČITELKA Aj, Nj, Čj / Učitelé na 2. stupni základních škol

  • Základní škola, Nový Bydžov, Karlova 209, okres Hradec Králové
  • CZ okres Hradec Králové; Královéhradecký kraj Nový Bydžov, Královéhradecký kraj , ,

Náplň práce: výuka angl., českého a německého jazyka na II. st. ZŠ Požadujeme: minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské Nabízíme: mzda (plat): 32 820 Kč až 42 870 Kč typ pracovního úvazku: HPP směny: jednosměnný provoz datum nástupu: 01. 09. 2024 Další důležité informace o nabídce práce: p...

Administrátor/ka Senior

  • Dobrá rodina o.p.s.

Benefity Mobilní telefon Vzdělávací kurzy, školení Individuální rozvržení pracovní doby Bonusy/prémie Dovolená 5 týdnů Flexibilní začátek/konec pracovní doby Notebook Vlastní organizace náplně práce

Speciální pedagog v ZŠ Praha 9

  • Základní škola Praha 9 Vysočany, Špitálská 789
  • CZ Praha 3; Praha Vysočany, Praha , ,
  • před 8 dny

Naše základní škola hledá speciálního pedagoga na částečný úvazek . Uvítáme zkušenosti v práci s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami a dobrou znalost specifických vzdělávacích potřeb a metodiky pro práci s dětmi.  Pokud se chcete připojit do našeho týmu školního poradenského pracoviště,...

Top