Pozice mechanik lkw v obci Třebíč. Vyhledáno 5 nových nabídek v této lokalitě.

Pracovník údržby / Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení

  • Symphony No. 9 s.r.o.
  • CZ okres Pelhřimov; Kraj Vysočina Červená Řečice, Kraj Vysočina , ,
  • před 2 dny

Náplň práce: provádění údržby zařízení a jejich oprava Požadujeme: minimální požadované vzdělání: Nižší střední odborné Nabízíme: mzda (plat): 25 000 Kč až 35 000 Kč typ pracovního úvazku: HPP směny: jednosměnný provoz datum nástupu: 01. 06. 2024 benefity ...

cz.jooble.org

AUTOMECHANIK / PŘIJÍMACÍ TECHNIK / Mechanici a opraváři osobních automobilů

  • AUTO KUDLÁČEK spol. s r.o.
  • CZ okres Třebíč; Kraj Vysočina Jaroměřice nad Rokytnou, Kraj Vysočina , ,

Nástup možný ihned. Praxe v oboru automechanik výhodou. Pracovní doba 7:00 - 16:00 hod. Mzda dohodou dle praxe a zkušeností. V případě zájmu kontaktujte p. Kudláčka, tel.: 602 749 208, e-mail: pavel autokudlacek.cz nebo osobně. Požadujeme: minimální pož ...

Mechanik elektronik (Pharma)

  • Teva Pharmaceuticals
  • , Opava,
  • před měsícem

Kdo jsmeSpolečně se snažíme o to, aby bylo zdraví cenově dostupnější a přístupnější, a tak pomáháme milionům lidí na celém světě žít zdravěji. Je to poslání, které spojuje naše lidi v téměř 60 zemích s bohatou a rozmanitou škálou národností a původů. ...

cz.talent.com
Top